STS logo

STS – kody bonusowe u bukmachera

STS to jeden z najpopularniejszych legalnych bukmacherów w Polsce. Od lat proponuje swym klientom zakłady bukmacherskie zarówno w sieci jak i w punktach naziemnych. Można u niego przy okazji liczyć na sporo ciekawych promocji i bonusów dla graczy. Ponadto dostępne w sieci kody bonusowe to gwarancja skorzystania z nietypowych promocji.

STS - kim jest ten bukmacher?

STS Zakłady Bukmacherskie to jeden z najstarszych bukmacherów w Polsce, który działa na rynku od 1997 roku. Posiada zarówno licencje na zakłady wzajemne w sieci jak i za pośrednictwem lokali naziemnych. Znany jest także z aktywności w strefie sponsoringu, dzięki czemu logo tej marki widoczne jest na stadionach, w sieci. Swym klientom jest w stanie zaproponować przeszło 30 dyscyplin na zakłady przedmeczowe do wyboru. Oprócz typowych dyscyplin sportowych posiada on również rozgrywki e-sportowe oraz sporty wirtualne. Jest przy tym w stanie zaoferować swym klientom atrakcyjne promocje i bonusy. Na stronie https://www.legalni-bukmacherzy-online.pl/sts-kod-promocyjny/ dostępna jest szczegółowa recencja bukmachera STS. Znajdziesz tam także informację o aktualnym kodzie promocyjnym i ofercie bonusowej przygotowanej przez bukmachera.

Kody promocyjne dla graczy

Oprócz standardowych promocji dla nowych graczy firma STS udostępnia klientom również kody bonusowe. Są to specjalne kody, z pomocą których można liczyć na zupełnie inną ofertę powitalną niż zazwyczaj. Dzięki temu zamiast bonusu od depozytu można otrzymać choćby zakład bez ryzyka lub 2 oferty w 1. Ważne jest także to, że na ogół w STS standardowa oferta powitalna i tak wymaga wpisania kodu, który znajduje się na stronie internetowej bukmachera.

Gdzie wpisać kod promocyjny?

Korzystanie z usług bukmachera STS wymaga założenia internetowego konta. Na stronie tej firmy znajduje się specjalny formularz rejestracyjny. Już w pierwszym oknie należy wpisać adres mailowy, indywidualne hasło oraz numer telefonu. W czwartym polu znajduje się miejsce na wpisanie kodu promocyjnego. Bardzo często zdarza się, że STS automatycznie wpisuje w nim obowiązujący kod promocyjny. Jednak jeśli tylko posiadamy inny kod, to możemy go oczywiście zamienić. Po aktywacji konta u bukmachera, kod powinien zostać automatycznie zrealizowany pod postacią bonusu.

Co możemy zyskać?

Kody promocyjne obowiązujące w STS mają charakter czasowy. Dlatego regularnie ulegają one zmiano. Wysokość doładowania, nagrody dla gracza zależy nie tylko od wartości kodu, lecz także tego, ile wpłacimy środków na swe konto (o ile oferta dotyczy pierwszego depozytu). Najczęściej kod przyznaje graczowi doładowanie od depozytu, freebet czy też cashback. Zanim jednak skorzystamy z oferty powitalnej, koniecznie upewnijmy się, jakie obowiązują warunki promocji.

Dla kogo kod promocyjny w STS?

Firma STS udostępnia kody promocyjne tylko dla tych osób, które jeszcze nie posiadają konta u tego bukmachera. Dlatego też stali użytkownicy nie mogą zrealizować tego kodu, gdyż zabronione jest posiadanie dwóch osobnych kont na jednego klienta. Warto jednak mieć na uwadze, że skorzystanie ze stałej promocji automatycznie uniemożliwia późniejszą realizację kodu. Przy okazji jednej oferty powitalnej nie można łączyć z drugą.

Oferta serwisów bukmacherskich przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych, ponieważ może prowadzić do uzależnień. Graj odpowiedzialnie i tylko u legalnych bukmacherów. Za grę w podmiotach nieposiadających zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych grozi kara.