ForBet logo

Forbet – sprawdź kody bonusowe do bukmachera

Forbet należy do grona legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Jest to marka, która od kilku lat gwarantuje swym klientom zarówno obstawianie zakładów sportowych w sieci jak i w punktach naziemnych. Bukmacher ten zachęca swych klientów do gry poprzez ciekawe akcje promocyjne. Oprócz standardowych ofert powitalnych nowi użytkownicy mogą liczyć również na kody bonusowe. Co zatem warto wiedzieć o bukmacherze i takich kodach?

Forbet - kim jest ten bukmacher?

Firma Forbet założona została w 2015 roku. Już rok później uzyskała zezwolenie Ministerstwa Finansów. Dzięki temu funkcjonuje jako legalny internetowy bukmacher. To jednak nie wszystko, gdyż od pewnego czasu marka ta rozwija swą sieć punktów stacjonarnych. Są one czymś unikalnym na rynku, gdyż często stanowią grupę pojedynczych lub kilku terminali z panelami dotykowymi. Można w ten oto sposób obstawiać zakłady stacjonarne w centrach handlowych, sklepach jak i nawet na stacjach benzynowych. Oczywiście bukmacher Forbet zachęca do gry graczy poprzez określone akcje promocyjne i bonusy. Obok tych rozpisanych na stronie bukmachera dostępne są także takie, które związane są z kodami bonusowymi.

Kody promocyjne dla graczy

Dla nowych klientów bukmacher Forbet ma w swej ofercie bonus powitalny. Zazwyczaj co kilka tygodni czy miesięcy ulega on zmianie. Forbet znany jest jednak z tego, że jest w stanie zapewnić klientom niezwykle atrakcyjne bonusy. Przez część 2019 roku gracze, którzy założyli konto i dokonali trzech pierwszych wpłat liczyć mogli nawet na 2000 złotych bonusu. Jednak nie każdy koniecznie chciałby skorzystać z takiej oferty. Dlatego też poprzez swych partnerów internetowych Forbet udostępnia specjalne kody promocyjne. Z ich pomocą można jeszcze bardziej zwiększyć wysokość oferty powitalnej lub też zamienić ją na bonus bez depozytu.

Gdzie wpisać kod promocyjny?

Bukmacher Forbet dostępny jest tylko dla osób pełnoletnich, które założą konto internetowe. Dlatego w celu skorzystania z promocji związanej z kodami konieczna jest rejestracja. Formularz rejestracyjny składa się z 3 etapów: danych logowania, danych użytkownika oraz danych konta. W wyniku tego niezbędne jest podanie wszystkich wymaganych informacji o miejscu zamieszkania, dacie urodzin, danych kontaktowych. W ostatnim etapie, czyli danych konta gracz musi wpisać między innymi numer rachunku bankowego. Tuż pod tym polem znajduje się jednak miejsce, w jakim można wpisać kod promocyjny. Jeżeli takowy posiadamy, to po jego wypełnieniu i akceptacji wszystkich regulaminów, bukmacher Forbet powinien automatycznie uruchomić promocję na nowo powstałym koncie.

Co możemy zyskać?

Wysokość bonusu związanego z kodami bonusowymi uzależniona jest oczywiście od tego, co zaproponuje nam bukmacher. W przypadku marki Forbet bardzo często spotykaną praktyką jest uzupełnienie podstawowej oferty o jeden lub kilka kolejnych bonusów. W ten oto sposób nowy gracz oprócz doładowania od depozytu zyskać może cashback, freebet VIP, dzięki któremu można zgarnąć dodatkową gotówkę na konto. Choć opcja kodu promocyjnego przyznającego bonus bez depozytu jest rzadziej spotykana, to jednak od czasu do czasu również i na taką propozycję możemy się natknąć.

Dla kogo kod promocyjny w Forbet?

Jak już kilkukrotnie wspomnieliśmy, dostępne zarówno u bukmachera jak i na stronach internetowych kody promocyjne przeznaczone są wyłącznie dla nowych klientów. Zrealizować je można jedynie w czasie wypełniania formularza rejestracyjnego. Ponieważ konto w Forbet posiadać można tylko jedno, dlatego też należy się dobrze zastanowić nad realizacją kodu promocyjnego. Jeśli dokonamy standardowej rejestracji, to kod nie będzie mógł być potem dodany do konta. Przypominamy także o dokładnym przeczytaniu warunków promocyjnych.

Oferta serwisów bukmacherskich przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych, ponieważ może prowadzić do uzależnień. Graj odpowiedzialnie i tylko u legalnych bukmacherów. Za grę w podmiotach nieposiadających zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych grozi kara.