Betclic logo

Betclic – kody bonusowe u bukmachera

Betclic to jeden z pierwszych zagranicznych bukmacherów, który legalnie powrócił na polski rynek, starając się uprzednio o niezbędną licencję. Ta firma z Malty jest jedną z najbardziej znanych i chętnie wybieranych w Europie. Jest w stanie swym klientom zagwarantować zakłady bukmacherskie w sieci, jak i również wiele interesujących promocji. Przy okazji na stronie tego bukmachera można wykorzystać kody bonusowe.

Betclic – kim jest ten bukmacher?

Betclic to bukmacher z Malty, który należy do BEM Operations Limited. W naszym kraju był on obecny od 2007 roku. Jednak w 2017 roku po zmianie przepisów prawnych zawiesił w Polsce działalność. Jednak niedługo później rozpoczął proces starania się o licencję Ministerstwa Finansów. Obecnie dzięki stosownemu zezwoleniu działa jako legalny bukmacher internetowy. Znany jest także z aktywnego wspierania polskiego sportu, zwłaszcza reprezentacji siatkarskiej. Jego oferta na zakłady przedmeczowe składa się z ponad 30 kategorii do wyboru, dzięki czemu klienci mają całkiem spory wybór dyscyplin sportowych, w tym również meczów e-sportowych. Przy okazji klienci Betclic mogą liczyć na atrakcyjne promocje i bonusy.

Kody promocyjne dla graczy

Dla każdego nowego użytkownika firma Betclic przygotowała całkiem atrakcyjny bonus powitalny. Jednak nie oznacza to, iż gracze nie mogą skorzystać z czegoś nietypowego. Otóż często poprzez swych partnerów internetowych bukmacher Betclic udostępnia specjalne kody bonusowe. Ich realizacja wiązać się może z wyższym bonusem od depozytu, jak i również przyznaniem nagrody za samą rejestrację dokonaną przez klienta.

Gdzie wpisać kod promocyjny?

Firma Betclic udostępnia zawieranie zakładów bukmacherskich przez internet tylko tym osobom, które mają założone konto u tego bukmachera. Konieczne jest zatem wypełnienie specjalnego formularza rejestracyjnego. Niezbędne jest w nim podanie numeru telefonu, adresu mailowego, swych najważniejszych danych osobowych, łącznie z adresem i numerem PESEL. Sam formularz składa się z trzech etapów. W ostatnim z nich na samym końcu formularza znajduje się okno zatytułowane kod promocyjny. To właśnie w tym miejscu niezbędne jest wpisanie kodu, który uzyskaliśmy bezpośrednio od bukmachera lub wybranej strony internetowej.

Co możemy zyskać?

Bukmacher Betclic współpracuje z różnymi partnerami, dlatego też w sieci można spotkać różne kody promocyjne. Są one przy okazji ograniczone czasowo, w związku z tym warto upewnić się co do ich ważności. Sama wysokość nagrody także jest zależna od obowiązującej promocji. Jeśli jest to bonus od depozytu, to bukmacher określa, jakie są minimalne i maksymalne kwoty, które kwalifikują się do akcji promocyjnej. Z reguły można liczyć na +100% od sumy wpłaty. W sytuacji oferty bez depozytu można otrzymać zakład bez ryzyka czy też cashback.

Dla kogo kod promocyjny w Betclic?

Bukmacher Betclic w szczególności udostępnia swe kody bukmacherskie tym osobom, które nie są zadowolone ze standardowej promocji. W związku z tym realizacja kodu opłaca się tym graczom bukmacherskim, którzy liczą na coś więcej lub oszczędności. W tym drugim przypadku oferta bez depozytu dotyczyć może nagrody powitalnej bez konieczności własnego wkładu pieniężnego. Przypominamy jednak, że z kodu promocyjnego czy związanej z nim oferty powitalnej można skorzystać tylko jeden raz.

Oferta serwisów bukmacherskich przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych, ponieważ może prowadzić do uzależnień. Graj odpowiedzialnie i tylko u legalnych bukmacherów. Za grę w podmiotach nieposiadających zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych grozi kara.