PZBuk logo

PZBuk – bukmacher z kodami bonusowymi

PZBuk to jeden z zagranicznych bukmacherów, który legalnie działa na polskim rynku hazardowym. Firma ta znana jest z ciekawych promocji zarówno dla nowych jak i stałych graczy. Jednak bardzo ważne jest to, iż umożliwia od czasu do czasu wykorzystywanie specjalnych kodów bonusowych, które przynoszą klientom nietypowe bonusy. Co zatem warto wiedzieć o PZBuk i jego kodach promocyjnych?

PZBuk – kim jest ten bukmacher?

Bukmacher PZBuk założony został w 2017 roku. Należy on do szwedzkiej grupy hazardowej, która prowadzi tego bukmachera poprzez spółkę Cherry Online Polska. Od czerwca 2018 roku dzięki licencji Ministerstwa Finansów PZBuk działa jako legalny internetowy bukmacher. Jest w stanie swym klientom zapewnić całkiem spory wybór zakładów bukmacherskich. Na co dzień można tutaj liczyć na blisko 30 kategorii sportowych i nie tylko do wyboru. Można dzięki temu obstawiać kupony na zarówno mniej lub bardziej popularne dyscypliny sportowe, jak i rozgrywki e-sportowe czy też sporty wirtualne. Przy okazji bukmacher PZBuk angażuje się w sponsorowanie polskiego sportu, zwłaszcza hokeja i koszykówki. Klienci mogą również liczyć w PZBuk na ciekawe akcje promocyjne i bonusy, które można zdobyć dzięki kodom promocyjnym.

Kody promocyjne dla graczy

Każdy nowy klient tego bukmachera może skorzystać ze specjalnej oferty powitalnej. Z reguły polega ona na tym, iż bukmacher podwaja pierwszą wpłatę klienta o kwotę kilkuset złotych. Jednak taki bonus 100% od depozytu nie każdemu musi przypaść do gustu. Dlatego też świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie właśnie z dostępnych w sieci kodów bonusowych. Jest to znakomita okazja do tego, aby otrzymać od bukmachera PZBuk promocję, o której nie przeczytamy na stronie tej marki. Kody bonusowe wiążą się najczęściej z ukrytymi akcjami promocyjnymi.

Gdzie wpisać kod promocyjny?

Realizacja kodu bonusowego możliwa jest wyłącznie podczas rejestracji konta u bukmachera. Dokonać tego można jedynie na stronie PZBuk. Dostępna jest jedynie dla osób, które ukończyły 18. rok życia i nie założyły wcześniej konta u tego bukmachera. Formularz rejestracyjny wymaga uzupełnienia wszystkich danych gracza. Konieczne zatem jest wpisanie daty urodzenia, miejsca zamieszkania, numeru PESEL, telefonu, adresu mailowego. To właśnie w pierwszym oknie, gdzie należy wpisać swe imię i nazwisko, znajduje się specjalne okno oznaczone jako kod bonusowy. Po wpisaniu kodu w tym oknie i aktywacji konta związana z kodem promocja zostanie automatycznie dopisana do konta gracza.

Co możemy zyskać?

Bukmacher PZBuk posiada swój podstawowy bonus powitalny. Jednak wykorzystanie wybranego kodu promocyjnego jest w stanie zagwarantować klientom coś więcej lub zupełnie inny bonus. W przypadku pierwszej opcji oprócz klasycznego doładowania +100% od depozytu można otrzymać jeszcze punkty lojalnościowe do sklepu gracza lub też freebet. Istnieje jednak od czasu do czasu okazja do zdobycia bonusu bez depozytu. W takim wypadku można liczyć na prezent od bukmachera PZBuk w postaci freebetu bez konieczności własnej wpłaty.

Dla kogo kod promocyjny?

Jak już kilkukrotnie wspomnieliśmy, kody bonusowe w przypadku bukmachera PZBuk możliwe są do realizacji jedynie przez nowych klientów. Niemożliwym jest posiadanie u tego bukmachera dwóch oddzielnych kont, przez co skorzystanie z kodu bonusowego automatycznie zamyka drogę do aktywacji standardowego bonusu powitalnego. Dobrze jest regularnie sprawdzać informacje o kodach, albowiem u internetowych partnerów bukmachera mogą pojawić się kody promocyjne uprawniające do odbioru od PZBuk nagrody bez depozytu.

Oferta serwisów bukmacherskich przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych, ponieważ może prowadzić do uzależnień. Graj odpowiedzialnie i tylko u legalnych bukmacherów. Za grę w podmiotach nieposiadających zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych grozi kara.