Etoto logo

eToto – kody bonusowe u bukmachera

Firma bukmacherska eToto to jeden z legalnych bukmacherów działających na polskim rynku hazardowym. Już od wielu lat udostępnia swym klientom zakłady bukmacherskie na liczne dyscypliny sportowe. Jednak oprócz tego klienci tej marki mogą liczyć na dostęp do wielu ciekawych promocji i bonusów. Obok standardowej oferty powitalnej mogą również wykorzystać kody bonusowe. Co zatem warto o nich wiedzieć?

eToto – kim jest ten bukmacher?

Bukmacher eToto założony został w 2011 roku, a zakładami sportowymi w sieci zajmuje się od 2014 roku. Jest to firma, która dysponuje także kilkoma punktami naziemnymi w Polsce. Od pewnego czasu działa niezwykle aktywnie w mediach społecznościowych, a wiele osób może kojarzyć tego bukmachera z prowadzonymi przez niego programami na platformie YouTube. Przygotowana przez Etoto oferta na przedmeczowe zakłady bukmacherskie dotyczy około 30 kategorii do wyboru. Klienci znajdą tutaj nie tylko znane i popularne dyscypliny, lecz także i takie, o których zwykle mało się słyszy w Polsce. Przy okazji bukmacher ten jest w stanie zapewnić swym klientom atrakcyjne bonusy na start czy też promocje.

Kody promocyjne dla graczy

Firma eToto znana jest z tego, że regularnie organizuje dla swych nowych czy stałych klientów różnego rodzaju akcje promocyjne. Jedną z nich była choćby oferta na start z bonusem +200% od kwoty doładowania. Nie da się jednak ukryć, że niektórzy gracze szukają czegoś bardziej atrakcyjnego dla siebie, a często w szczególności ofert bez depozytu. Służą ku temu właśnie kody bonusowe. Tego rodzaju kody po wpisaniu w czasie rejestracji przynoszą nagrody powitalne, o których nie przeczyta się na głównej stronie bukmachera. Są one możliwe do zdobycia zwłaszcza przez partnerów internetowych eToto, którym bukmacher ten udostępnia je w ramach programu afiliacyjnego.

Gdzie wpisać kod bonusowy?

Tak jak u każdego innego bukmachera internetowego, tak również i w eToto konieczna jest rejestracja konta. Bez niej niemożliwym jest obstawianie zakładów bukmacherskich. Na stronie głównej tego bukmachera znajduje się formularz rejestracyjny, który w całości należy wypełnić. Samo zakładanie konta składa się z kilku etapów. Z początku konieczne jest podanie swego adresu mailowego, numeru telefonu, hasła, danych osobowych wraz z adresem i numerem PESEL. Na jednej ze stron formularza o nazwie Informacje o koncie znajduje się specjalne pole Kod bonusowy. To właśnie tutaj należy wpisać posiadany przez siebie kod dla nowych graczy. Kod powinien zostać automatycznie dopisany do konta gracza.

Co możemy zyskać?

Kody bonusowe to dosyć często stosowana przez bukmacherów praktyka mająca na celu przyciągnięcie nowych graczy i promocję usług tej marki. Dobrze jest jednak wiedzieć, że takie kody nie zawsze są możliwe do realizacji. eToto jedynie cyklicznie udostępnia takie akcje promocyjne. Zazwyczaj bazuje tylko na swej stałej ofercie powitalnej. Jeśli jednak w sieci pojawi się kod promocyjny do tego bukmachera, to może on klientom przynieść między innymi większy bonus od wpłaty, jak i również zakład bez ryzyka. Wszystko będzie w zasadzie uzależnione od warunków danej promocji.

Dla kogo kod promocyjny w eToto?

Wszystkie dostępne w sieci kody promocyjne udostępniane są tym osobom, które do tej pory nie zdecydowały się na założenie konta u tego bukmachera. Związane jest to z tym, iż bukmacher zezwala na posiadanie jedynie jednego konta. Niemożliwe zatem jest skorzystanie z kodu promocyjnego, a następnie ze standardowej oferty powitalnej. Kod promocyjny jest w szczególności polecany tym osobom, które polują na oferty bez depozytu. W takim wypadku można otrzymać ze strony eToto prezent bez wkładu własnego. Warto jednak zapoznać się z warunkami promocyjnymi.

Oferta serwisów bukmacherskich przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych, ponieważ może prowadzić do uzależnień. Graj odpowiedzialnie i tylko u legalnych bukmacherów. Za grę w podmiotach nieposiadających zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych grozi kara.